- Godziny pracy
- Procedury
- Do pobrania
- Zajęcia UKS "Orlik"
- Wyniki szkoły w sporcie
- Zarząd UKS
- Statut UKS
- Najlepszy sportowiec
- Regulamin konkursu
- Wyjazdy na pływalnię
- Prezentacja
- Stare fotografie
- Świadkowie zdarzeń
- Tak ją pamiętam
- Szukamy śladów historii
- Postacie literackie
- OGŁOSZENIA


Dziennik elektroniczny


Nasz sponsor:

Podporucznik Stanisław Leszczyński 1897 – 1940


Tu jesteśmy:

Uprzejmie donosimy, że:

Strona istnieje
od 23-09-2004 roku

WYNIKI SZKOŁY W ZAWODACH SPORTOWYCH

rok szkolny 2016/17


Lp.

Nazwa dyscypliny

sportowej

Gmina

Powiat

Rejon

Województwo

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

Indywidualne biegi przełajowe

-

-

-

-

-

-

-

-

Sztafetowe biegi przełajowe

-

-

-

-

-

-

-

-

Piłka nożna








Badminton drużynowy

-

-

I

I

III

IV

Tenis stołowy indywidualny





-

-

Szachy drużynowe

-

-

-

-

-

-

-

-

Halowa piłka nożna

III

III


-

-

-

-

Tenis stołowy drużynowy kategoria młodzików



-


-

-

-

-

Tenis stołowy drużynowy
kategoria żaków

-


-

-

-

-

-

-

Mini piłka siatkowa "3"







-

-

Mini piłka siatkowa "4"




-

-

-

-

Mini piłka ręczna









Mini koszykówka





-

-

-

-

Czwórbój lekkoatletyczny









WYNIKI SZKOŁY W ZAWODACH SPORTOWYCH

rok szkolny 2015/16


Lp.

Nazwa dyscypliny

sportowej

Gmina

Powiat

Rejon

Województwo

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

Indywidualne biegi przełajowe

-

-

IV ,V

VIII

-

-

-

-

Sztafetowe biegi przełajowe

-

-

-

-

-

-

-

-

Piłka nożna


IV







Badminton drużynowy

-

-

I

I

I

II

III

IV

Tenis stołowy indywidualny





VIII

V

-

-

Szachy drużynowe

-

-

-

-

-

-

-

-

Halowa piłka nożna




-

-

-

-

-

Tenis stołowy drużynowy kategoria młodzików



-


-

-

-

-

Tenis stołowy drużynowy
kategoria żaków

-


-

-

-

-

-

-

Mini piłka siatkowa "3"







-

-

Mini piłka siatkowa "4"




-

-

-

-

Mini piłka ręczna









Mini koszykówka





-

-

-

-

Czwórbój lekkoatletyczny











WYNIKI

w Gminie Lubartów

szkół podstawowych i gimnazjów

we współzawodnictwie sportowym

za rok szkolny 2014/15

 

Miejsce

Szkoła

Suma pkt.

I

Szkoła Podstawowa

im. Bolesława Prusa

w Wólce Rokickiej

 

516

II

Szkoła Podstawowa

im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce

296

III

Szkoła Podstawowa

im. 27 Wołyńskiej Dywizji AK

w Skrobowie

273

IV

Szkoła Podstawowa

w Brzezinach

64

V

Szkoła Podstawowa

im. kard. Stefana Wyszyńskiego
w Nowodworze

58

VI

Szkoła Podstawowa

w Annoborze

55

VII

Szkoła Podstawowa

w Mieczysławce

28

VIII

Szkoła Podstawowa

w Szczekarkowie

8


WYNIKI

w powiecie lubartowskim

szkół podstawowych

we współzawodnictwie sportowym

za rok szkolny 2014/15

Miejsce

Szkoła

Suma pkt.

I

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Piotra Firleja

w Lubartowie

259

II

Szkoła Podstawowa

im. Bolesława Prusa

w Wólce Rokickiej

189

III

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Jana Pawła II

w Lubartowie

185

IV

Szkoła Podstawowa nr 1

W Lubartowie

177

V

Szkoła Podstawowa

im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Kamionce

172,5

X

Szkoła Podstawowa

im. Ziemi Lubartowskiej

w Łucce

60,5

XIV

Szkoła Podstawowa

im. 27 Wołyńskiej Dywizji AK

w Skrobowie

50

XXI

Szkoła Podstawowa

w Brzezinach

27,5

XXV

Szkoła Podstawowa

w Szczekarkowie

16

WYNIKI SZKOŁY W ZAWODACH SPORTOWYCH

rok szkolny 2014/15


Lp.

Nazwa dyscypliny

sportowej

Gmina

Powiat

Rejon

Województwo

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

Indywidualne biegi przełajowe

-

-

IV m-ce

V m-ce

-

-

-

-

Sztafetowe biegi przełajowe

-

-

-

-

-

-

-

-

Piłka nożna

I m-ce

I m-ce







Badminton drużynowy

-

-

II m-ce

II m-ce

III m-ce

IV m-ce

-

-

Tenis stołowy indywidualny

I m-ce

I m-ce

IV m-ce

III m-ce

-

-

-

-

Szachy drużynowe

-

-

-

-

-

-

-

-

Halowa piłka nożna

I m-ce

II m-ce

III m-ce

-

-

-

-

-

Tenis stołowy drużynowy kategoria młodzików

II m-ce

I m-ce

-

II m-ce

-

-

-

-

Tenis stołowy drużynowy
kategoria żaków

-

III m-ce

-

-

-

-

-

-

Mini piłka siatkowa "3"

I m-ce

I m-ce

I m-ce

I m-ce

IV m-ce

III m-ce

-

-

Mini piłka siatkowa "4"

I m-ce

I m-ce

III m-ce

II m-ce

-

-

-

-

Mini piłka ręczna

I m-ce

I m-ce

I V m-ce

IIIm-ce





Mini koszykówka

I m-ce

II m-ce

III m-ce

IV m-ce

-

-

-

-

Czwórbój lekkoatletyczny










      Projekt i wykonanie: adamP.