- Godziny pracy
- Procedury
- Do pobrania
- Zajęcia UKS "Orlik"
- Wyniki szkoły w sporcie
- Zarząd UKS
- Statut UKS
- Najlepszy sportowiec
- Regulamin konkursu
- Wyjazdy na pływalnię
- Prezentacja
- Stare fotografie
- Świadkowie zdarzeń
- Tak ją pamiętam
- Szukamy śladów historii
- Postacie literackie
- OGŁOSZENIA


Dziennik elektroniczny


Nasz sponsor:

Podporucznik Stanisław Leszczyński 1897 – 1940


Tu jesteśmy:

Uprzejmie donosimy, że:

Strona istnieje
od 23-09-2004 roku

WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY”

rok szkolny 2015/16


  1. W kategorii najlepszy sportowiec Szkoły:

I  Aleksandra Karwat kl.VI
I I  Katarzyna Jakunczak kl.VI

III  Igor Magierkakl.VI

  1. W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:

Aleksandra Karwat kl.V
 Katarzyna Jakunczak kl.VI

III m-ce  w drużynowych mistrzostwach województwa

w badmintonie

W kategorii najlepszy debiut roku:

Tomasz Bocheński kl. IV

VII miejsce w indywidualnych mistrzostwach regionu w tenisie stołowym


WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY”

rok szkolny 2014/15


  1. W kategorii najlepszy sportowiec Szkoły:

I  Aleksandra Karwat kl.V
I I  Miłosz Reszka kl.VI
I I I  Katarzyna Jakunczak kl.V

  1. W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:

Aleksandra Karwat kl.V
Natalia Wielgos kl.VI

III m-ce  w drużynowych mistrzostwach rejonu

w badmintonie


WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY”

rok szkolny 2013/14


  1. W kategorii najlepszy sportowiec Szkoły:

Marcin Jaszczuk kl.VI

  1. W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:

Marcin Jaszczuk kl. VI

Łukasz Drzewiecki, kl. VI

IV m-ce  w drużynowych Mistrzostwach Polski 

w tenisie stołowym w kategorii młodzików




WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY”

rok szkolny 2012/13


  1. W kategorii najlepszy sportowiec Szkoły:

Marcin Jaszczuk kl. V

Łukasz Drzewiecki, kl. V

  1. W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:

Marcin Jaszczuk kl. V

Łukasz Drzewiecki, kl. V


WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY”

rok szkolny 2011/12


  1. W kategorii najlepszy sportowiec Szkoły:

Łukasz Drzewiecki, kl. IV

  1. W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:

Marcin Jaszczuk kl. IV

Łukasz Drzewiecki, kl. IV

I m-ce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego
w tenisie stołowym w kategorii żaków

W kategorii najlepszy debiut roku:

Aleksandra Karwat kl. II

 

 


      Projekt i wykonanie: adamP.