- Godziny pracy
- Procedury
- Do pobrania
- Jadłospis
- Opłata
- Regulamin
- Zajęcia UKS "Orlik"
- Wyniki szkoły w sporcie
- Zarząd UKS
- Statut UKS
- Najlepszy sportowiec
- Regulamin konkursu
- LEKCJE PŁYWANIA
- Prezentacja
- Stare fotografie
- Świadkowie zdarzeń
- Tak ją pamiętam
- Szukamy śladów historii
- Postacie literackie
- Ogłoszenia


Biuletyn Informacji Publicznej


Dziennik elektroniczny

Moodle

Nasz sponsor:

Stanisław Leszczyński


Tu jesteśmy:

Uprzejmie donosimy, że:

Strona istnieje
od 23-09-2004 roku



WYNIKI  KONKURSU

 

 „NAJLEPSZY SPORTOWIEC

 

SZKOŁY”

rok szkolny 2017/18

 

 

 

I.               W kategorii najlepszy sportowiec   Szkoły: 

Julia Przysiadła  kl. VI

 

 

II.           W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:  

 

Julia Przysiadła  kl. VI

Wiktoria Wasak  kl. VI

Szymon Czubacki, kl. VI

Szymon Włosek, kl. VI

 

IV  m-ce w Drużynowych Mistrzostwach

 Województwa w badmintonie

 

III.   W kategorii najlepszy debiut roku:

nie przyznano

 

WYNIKI  KONKURSU

 

 „NAJLEPSZY SPORTOWIEC

 

SZKOŁY”

rok szkolny 2016/17

 

 

 

 

IV.     W kategorii najlepszy sportowiec   Szkoły: 

Jakub Lecki  kl. VI

 

 

V.         W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:  

 

Aleksandra Karwat  kl. VI

Katarzyna Jakubczak  kl. VI

III  m-ce drużynowo w mistrzostwach województwa w badmintonie

 

VI.  W kategorii najlepszy debiut roku:  

Jakub Drzewiecki  kl. IV

V  m-ce indywidualnie w mistrzostwach rejonu
w tenisie stołowym

WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY”

rok szkolny 2015/16


  1. W kategorii najlepszy sportowiec Szkoły:

I  Aleksandra Karwat  kl.VI
II  Katarzyna Jakubczak  kl.VI

III  Igor Magierka  kl.VI

  1. W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:

Aleksandra Karwat kl.V
 Katarzyna Jakubczak  kl.VI

III m-ce  w drużynowych mistrzostwach województwa

w badmintonie

W kategorii najlepszy debiut roku:

Tomasz Bocheński  kl. IV

VII miejsce w indywidualnych mistrzostwach regionu w tenisie stołowym


WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY”

rok szkolny 2014/15


  1. W kategorii najlepszy sportowiec Szkoły:

I  Aleksandra Karwat kl.V
I I  Miłosz Reszka kl.VI
I I I  Katarzyna Jakunczak kl.V

  1. W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:

Aleksandra Karwat kl.V
Natalia Wielgos kl.VI

III m-ce  w drużynowych mistrzostwach rejonu

w badmintonie


WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY”

rok szkolny 2013/14


  1. W kategorii najlepszy sportowiec Szkoły:

Marcin Jaszczuk kl.VI

  1. W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:

Marcin Jaszczuk kl. VI

Łukasz Drzewiecki, kl. VI

IV m-ce  w drużynowych Mistrzostwach Polski 

w tenisie stołowym w kategorii młodzików




WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY”

rok szkolny 2012/13


  1. W kategorii najlepszy sportowiec Szkoły:

Marcin Jaszczuk kl. V

Łukasz Drzewiecki, kl. V

  1. W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:

Marcin Jaszczuk kl. V

Łukasz Drzewiecki, kl. V


WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY”

rok szkolny 2011/12


  1. W kategorii najlepszy sportowiec Szkoły:

Łukasz Drzewiecki, kl. IV

  1. W kategorii największe osiągnięcie sportowe Szkoły:

Marcin Jaszczuk kl. IV

Łukasz Drzewiecki, kl. IV

I m-ce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego
w tenisie stołowym w kategorii żaków

W kategorii najlepszy debiut roku:

Aleksandra Karwat kl. II

 

 


      Projekt i wykonanie: adamP.